4G Real Time Live Talk Vido and Audio Bodycam Personal Monitor Recorder
商品の詳細:
| 起源の場所: | 中国 |
| ブランド名: | oxiang |
| 証明: | ce fcc |
| モデル番号: | 4Gボディ カメラ |
| ドキュメント: | 4G BodyCam Specs-ZP407G.doc |
お支払配送条件:
| 最小注文数量: | 交渉可能 |
|---|---|
| 価格: | negotiable |
| パッケージの詳細: | パッケージ |
| 受渡し時間: | 5日間 |
| 支払条件: | L/C、T/T、ウェスタンユニオン、マネーグラム |
| 供給の能力: | 10000 |
|
詳細情報 |
|||
| 5g: | サポート5G 4G | 液晶: | 3.1インチ |
|---|---|---|---|
| システム: | アンドロイド | RAM ROM: | 4G 64GB |
| ハイライト: | 4G body worn camera with audio,real time live talk bodycam,personal monitor recorder with video |
||
製品の説明
Support 5G/4G/WIFI wireless network, support 5G frequency NR N1/N3/N28/N77/N78/N79/N41, support SA mode; support 4G GSM B1/B2/B3/B4/B5/B7/B8/B12/ B17/B18/B19/B20/B26/B28.
5G full Netcom, Sub-6 frequency band, support SA/NSA dual networking mode
High bandwidth, 4K ultra-clear image transmission (optional), presenting the scene more realistically
Low latency, barrier-free command and dispatch, more timely on-site video communication
No congestion, more flexible allocation of network resources, support more concurrent online users
Beidou high-precision positioning, real-time position and playback track are more accurate
Three-camera combination to meet the full-scene video application of video recording, ID photo, and image recognition
4K/2K resolution high-definition video recording, 42 million pixel photos, image transmission video local and cloud dual backup
Support two-way video and audio intercom and picture-in-picture switching, peer-to-peer network SMS, unique alarm correlation function
Android operating system, supports loading a variety of business application software and cloud remote intelligent management and control
Support more intelligent applications such as local face recognition, face capture and upload
Support basic functions such as video recording, photo taking, audio recording, video segmentation, key mark, file playback, etc.
![]()
| SPECIFICATION | |
| Operation system | Android 13 |
| LCD Screen | 3.1Inch, All-round perspective IPS HD |
| Hardware | 8-core processor 2.0Hz |
| Camera | 2 front cameras and 2 rear cameras |
| Thermal imaging resolution | 256X192 |
| infrared wave | 8-14um |
| Working temperature | Industrial temperature: -15℃~150℃ (HQ) 50℃~550℃ |
| Accuracy of Temperature | Industrial temperature: +- 2℃ |
| Distance of Temperature | 5 M |
| Network operator | 5G GSM support 700MHz Emergency Frequency Band |
| Memory | 4GB+64GB Max 256GB |
| IP Rate | IP68 |
| Video Compression | H.265/H.264 |
| Video resolution | 4090x2160/2560x1440/1920x1080/1280x720 |
| Night vision | 3M ( face) 8M ( body shape outline )0.1Lux |
| Battery Charging | 20W Fast Charge Adapter |
| Audio Intercom | Support GSM |
| Speaker | 2.5W Speaker ,Noise reduction processing |
| MIC | Dual MIC ,AI Noise reduction processing |
| Battery | 3500 Mah detachable , 12 hours working time per battery |
| Spare battery | no need to power off while changing battery. |
| SIM | Dual Nano |
| USB | USB 3.0, Type-C,water-proof port |
| GPS | GPS /Beidou / Glonass |
| Bluetooth | Support Bluetooth 5.1 protocol |
| Wifi | Support IEEE802.11ac/a/b/g/n, 2.4G/5G |
![]()





